درباره داستان ما بدانید


فعالیت ما  اوایل سال 1389  در بازارهای مالی شروع شد.

در سال 1391 در فروم پرشین تولز با عنوان فروشنده معتبر شروع به فعالیت کردیم.

فعالیت چندین ساله ما در فروم پرشین تولز  به عنوان فروشنده معتبر در لینک زیر قابل مشاهده است.

https://forum.persiantools.com/members/hdz123.232530/

در صورتیکه در این سایت دارای حساب کاربری باشید قسمت آمار بازارچه برای شما قابل مشاهده خواهد بود و به آخرین نظرات کابران در مورد  ما دسترسی خواهید داشت.


در سال 1394 در سایت لوکال بیت کوین در زمینه خرید و فروش بیت کوین شروع به فعالیت کردیم سابقه فعالیت ما و نظرات کسانی که با ما همکاری داشتند در لینک زیر قابل مشاهده است

https://localbitcoins.com/accounts/profile/hdz123/

در سال 1396 سایت اچ دی پی را تاسیس کردیم.

اچ دی پی یک سرویس تبادل ارز الکترونیکی (آنلاین) می باشد و به کسانی که مایل به مبادله ارزهای الکترونیک می باشند اختصاص داده شده است.

 هدف اصلی ما این است  که امن ترین و سریع ترین روش را برای انجام معاملات در هر یک از سیستم های مالی وبمانی ، پرفکت مانی ، اتریوم ، بیت کوین ، و ... ارائه دهیم.

و در سال 1399 سایت اچ دی پی دوباره طراحی شد.

ما سیستم تبادل چند ارزی را راه اندازی کردیم.

خرید و فروش و تبادل اتوماتیک بیت کوین ، اتریوم و تتر ،لایت کوین و تتر وبمانی و پرفکت مانی ، امکان پذیر می باشد.

و در اسفند 1399 امکان خرید اتوماتیک زد کش (ZEC) ، آلگورند (ALGO) ، دش(DASH) ، وی چین (VET) ،چین لینک (LINK) ،تزوس (XTZ)، نانو (NANO) ، کارادنو(ADA) ،  کوانتوم (QTUM) ، مونرو(XMR) ، اتریوم کلاسیک(ETC) ، دیجی بایت (DGB)، لیسک(LSK) ، سیا کوین (SC) ، تتا (THETA) ، فایل کوین(FIL)، نئو (NEO) و .... به سایت اضافه شد.

تیم حرفه ای ما تخصص گسترده ای در زمینه ارزهای دیجیتال دارد.ما توجه بسیار زیادی به هزینه مبادله معاملات می کنیم و سعی میکنیم بهترین نرخ ها را برای معاملات ارزی پیشنهاد دهیم .

به دلیل پشتیبانی اچ دی پی از تعداد زیادی معاملات ارزی ما به شما اطمینان میدهیم که پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته را داریم.برای دستیابی به این اهداف اچ دی پی سرورهای قدرمتندی را تهیه کرده است و تیم ما به صورت مداوم و بی وقفه عملکرد سرور خودمان را توسعه می دهد.  که هر تعداد معامله را در 7 روز هفته و 24 ساعت روز را پشتیبانی میکند.

ارایه خدمات پشتیبانی برای ما خیلی مهم است. یک سیستم خدمات قدرتمند بدین منظور در اچ دی پی مستقر شده است

تیکت منحصر به فردی برای پاسخگویی به هر مشتری طراحی شده است.

تمام مکاتبات مشتری در تیکت ها میماند و تا زمانی که مشتری به پاسخ خود نرسد نمیتوان تیکت را پایان داد.روزانه چندین متخصص به تیکت ها پاسخ میدهند.

این امر سبب میشود که درخواست ها به سرعت پاسخ داده شوند و مشکلات مشتری ها طی چند دقیقه برطرف شوند. متخصصان ما روزانه تعداد زیادی درخواست را جواب میدهند. هر مشتری میتواند هر زمان به قسمت پشتیبانی مراجعه کند و ببیند اوضاع چه طور پیش میرود.

 اچ دی پی سخت کار می کند تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

144411
تعداد سفارشات موفق
20244
تعداد کاربران

نظر مشتریان ما را بدانید

در پایین مشاهده میکنید نظر برخی از کاربران ما را درمورد خدمات و سرویس های ما
| meysa...

عالی هستید

| masou...

مثل همیشه سریع

| danis...

سریع حتی تو روز تعطیل