درباره ما


به نام خدا

میهمانان عزیز

وبسایت Hdpay.ir اختصاص داده شده است به کسانی که مایل به مبادله ارزهای الکترونیک می باشند. ما به شما خوش آمد می گوییم و امیدواریم سرویس آنلاین ما به شما بهترین تجربه ای را که تا به حال داشته اید ارائه دهد.

هدف اصلی ما این است که امن ترین و سریع ترین روش را برای انجام معاملات در هر یک از سیستم های مالی وبمانی ، پرفکت مانی ، ایتریوم ، بیت کوین ، و ... ارائه دهیم.

ما همچنین خوشحالیم که به شما اطلاع دهیم که در اینجا بهترین نرخ های کل شبکه را در اختیار دارید. اطمینان حاصل کنید که ما خدمات بسیار مفید و محبوب و به روز ارائه می دهیم که در آن شما با  تخفیف های اضافی مواجه می شوید. تمام این خدمات به شما امکان می دهد تا با سودآور ترین و بهترین شرایط  کار کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که در وب سایت ما ثبت نام کنید و شروع به فعالیت نمایید.

 

چرا سایت اچ دی پی ؟

اکثر مشتریان ما از ارجاع مشتریان دیگر می آیند و این واقعیت افتخار بزرگی برای ماست .نگاهی به توصیفات ارسال شده توسط مشتریان ما در سایت های زیر بیانگر آن است که ما توانسته ایم محیط حرفه ای و امن ایجاد کنیم.

1-سایت دیجی ارز http://www.digiarz.com/

 

 

2- فعالیت چندین ساله ما در فروم پرسین تولز  به عنوان فروشنده معتبر در لینک زیر قابل مشاهده است.

https://forum.persiantools.com/members/hdz123.232530/

در صورتیکه در این سایت دارای حساب کاربری باشید قسمت آمار بازارچه برای شما قابل مشاهده خواهد بود و به آخرین نظرات کابران در مورد  ما دسترسی خواهید داشت.


 

3-فعالیت ما در سایت لوکال بیت کوین در لینک زیر قابل مشاهده است

https://localbitcoins.com/accounts/profile/hdz123/